Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Dźwiganie po katolicku...

„W zdrowych ciele zdrowy duch” to powiedzenie od lat przyświeca ks Andrzejowi Godlewskiemu proboszczowi parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży. W działającym przy parafii Centrum Katolickim im. Jana Pawła II od lat odbywają się różnego rodzaju zajęcia sportowe dla małych i dużych. Teraz przybyła tu jeszcze jedna atrakcje – siłownia. Dziś oficjalnie poświęcił ją biskup łomżyński Stanisław Stefanek. On też spróbował swoich sił z ciężarkami, a w jego ślady poszli i inni...

Siłownia „Agata” powstała dzięki wsparciu finansowemu z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jest czynna codziennie od godziny 12 do 20. Mogą z niej korzystać zarówno dorośli jak i młodzież.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę