Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Dziś mija termin składania wniosków o unijne dopłaty

Tylko kilkanaście godzin zostało rolnikom, którzy jeszcze chcą ubiegać się o dopłaty obszarowe z Unii Europejskiej. Na Podlasiu wnioski złożyło ponad 78 tysięcy rolników, czyli 90% tych, którzy mają numery ewidencyjne. W ostatnich dniach składania tych wniosków znów wzrosło zainteresowanie rolników - mówi zastępca dyrektora Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Jerzy Leszczyński.

Na większe grupy rolników z dokumentami przygotowani są pracownicy biur, dużurujący ostatnio po 16 godzin na dobę i przygotowani na pomoc wszystkim zainteresowanym. Także dzisiaj. Ci rolnicy, którzy ze złożeniem wniosków o dopłaty bezpośrednie będą czekać do ostateczniej chwili, mają szansę otrzymać tylko 3/4 sumy dofinansowania, czyli niespełna 400 złotych do każdego hektara użytków rolnych na rok.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę