Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Uczniowie będą mieli więcej wolnego

Dobra wiadomość dla uczniów. Nowy rok szkolny będzie wyjątkowo krótki rozpocznie się 3 września i potrwa do 20 czerwca 2008 r. Właśnie ogłoszono kalendarz roku szkolnego 2007/08 i wszelkie przerwy w nauce, które czekają na uczniów.

Tradycyjnie będą dwie przerwy świąteczne: na Boże Narodzenie od 24 do 31 grudnia i na Wielkanoc  od 20 do 25 marca, i dwutygodniowe ferie zimowe, które w przypadku województwa podlaskiego zaczną 19 stycznia a skończą 3 lutego. Dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych we wszystkich typach szkół będą: 2 maja i 23 maja (piątek po święcie Bożego Ciała), a także 8 kwietnia w szkołach podstawowych i 22 i 23 kwietnia w gimnazjach.
Dniem wolnym od nauki może być także 2 listopada - po odpracowaniu zajęć w sobotę.

Rok szkolny zakończy się 20 czerwca, a w przypadku maturzystów 25 kwietnia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę