Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radionadzieja.pl

Ruszył III Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego „Nadzieja CUP”.

Główne zdjęcie
fot. Radio Nadzieja

Od czwartku na kortach tenisowych przy III LO w Łomży trwa rywalizacja tenisistów z całej Polski. Do Łomży przyjechali zawodnicy z pierwszej 20-stki listy Polskiego Związku Tenisowego. Reprezentują Łęczną, Wrocław, Warszawę, Białystok i oczywiście Łomżę.


Cieszymy się, że nasz turniej zyskuje coraz większą rangę, to ważne, aby młodzi ludzie mieli sportowe pasje - mówi Tomasz Poreda prezes klubu tenisowego UKS Return Łomża. Rozgrywki tenisowe w ramach turnieju "Nadzieja CUP" potrwają do niedzieli. Finałowe sety zostaną rozegrane 2 września w południe. Organizatorem turnieju jest klub tenisowy UKS Return Łomża i Radio Nadzieja.

Więcej na stronie turnieju Nadzieja CUP (http://www.radionadzieja.pl/turniej


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę