Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowoczesny zakład gospodarowania odpadami powstanie w Krajewie koło Zambrowa

Zambrów pokryje ze swojego budżetu ćwierć kosztów przygotowania planów zakładu przetwarzania i unieszkodliwiania odpadów - zadecydowali radni miejscy. Nowoczesny zakład miałby powstać w rejonie międzygminnego wysypiska śmieci w Krajewie w kompleksie Czerwonego Boru - taką lokalizację wskazał Minister Ochrony Środowiska informując jednocześnie o możliwości współfinansowania inwestycji ze środków europejskich.

W Krajewie kilka lat temu rozważano powstanie podobnego zakładu przez inwestora prywatnego, wówczas jednak plany budowy nowoczesnej spalarni odpadów zablokowali mieszkańcy i władze gminy Zambrów, na której terenie funkcjonuje wysypisko.

Podobny zakład w oddalonym o około 30 km dalej na północ Miastkowie planuje wybudować miasto Łomża przy współudziale okolicznych samorządów.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę