Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

W weekend troje dzieci trafiło do szpitala pogryzione przez bezpańskie zwierzęta.

Uwaga na psy i na dzieci. W weekend troje dzieci trafiło do szpitala pogryzione przez bezpańskie zwierzęta. W piątek wieczorem w Łomży wataha psów pogryzła przechodzącą obok dziewczynkę. Dziecko z obrażeniami głowy, szyi oraz rąk i nóg trafiło do szpitala. W sobotę w Łaźnisku w powiecie sokólskim wałęsający się bezpański kundel wbiegł na jedną z posesji, gdzie zaatakował dwoje bawiących się dzieci. 2-letniego chłopca ugryzł w głowę, zaś jego 11-letnią siostrę w ręce. Dzieci trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W ostanim czasie doszło już do kilku poważnych pogryzień w regionie. Większośc dotyczy dzieci. Policja prosi rodziców o zwrócenie większej uwagi na swoje pociechy.

W ostanim czasie doszło już do kilku poważnych pogryzień w regionie. Większośc dotyczy dzieci. Policja prosi rodziców o zwrócenie większej uwagi na swoje pociechy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę