Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Strażacy z Łomży włączają się do akcji poszukiwania osób zaginionych po burzy na Mazurach.

Strażacy z Łomży i Augustowa włączają się do akcji poszukiwania osób zaginionych po burzy na Mazurach. W sumie w poszukiwaniach bierze udział 13 strażaków z województwa podlaskiego. Wczoraj wieczorem na jez.Niegocin znaleziono zwłoki 18-latka z Łomży. To czwarta śmiertelna ofiara nawałnicy. W tej chwili poszukiwanych jest jeszcze siedem osób.

We wtorek po nagłym uderzeniu burzy, której towarzyszył bardzo silny wiatr, przewróciło się na jeziorach mazurskich blisko 40 jachtów, wiele z nich zatonęło.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę