Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Konkurs na prace magisterskie i dyplomowe

Szóstą edycję konkursu na prace magisterskie i dyplomowe poświęcone Łomży i okolicy ogłosiło Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. Chodzi o prace obronione w latach 2004-2007 w wyższych uczelniach w całym kraju. Tematyka prac może być różna. Autorzy i promotorzy nadesłanych prac dostaną pamiątkowe dyplomy, a autorom najlepszych prac zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia.

Prace można nadsyłać na adres Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej (18-400 Łomża, ul. Polowa 22) do 15 listopada 2007 roku. Rozstrzygnięcie konkursu - w grudniu.
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę