Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ponad połowę awarii prądu w regionie usunęli już energetycy.

Ponad połowę awarii prądu w regionie usunęli już energetycy. Pracowali przez całą noc. W tej chwili bez prądu w podlaskiem pozostaje12 tysięcy gospodarstw. Większość awarii dotyczy powiatów łomżyńskiego i kolneńskiego. Trudna jest sytuacja m.in. w Jedwabnem i Wiźnie. Dojazd do niektórych miejsc utrudniają energetykom konary i drzewa, ale szacują oni że dziś do południa uda się naprawić większość awarii. Przypomnijmy wczoraj wieczorem ok. 20 tys. odbiorców było pozbawionych prądu w wyniku gwałtownych burz, które przeszły nad zachodnią częścią województwa podlaskiego. Strażacy zanotowali około 120-tu zdarzeń związanych z burzami, w tym uszkodzenie czterech budynków.

Większość interwencji dotyczyła usuwania drzew z dróg. Tu strażacy wyjeżdżali 80 razy. We wsi Zubole koło Trzciannego ranny został mężczyzna przygnieciony przez upadające drzewo. Z obrażeniami trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W miejscowości Krajewo Budziły wiatr zerwał dach na jednym z budynków gospodarczych. We wsiach Zabiele-Zakrzewo i Mężenin drzewa uszkodziły domy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę