Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nie ma opóźnień w złożeniu sprawozdań finansowych

Wszystkie Komitety Wyborcze złożyły sprawozdania finansowe na czas - informuje dyrektor białostockiej Delegatury Krajowego Biura Wyborczego Marek Rybnik. Wczoraj minął ostateczny termin składania sprawozdań finansowych z majowej kampanii do przedterminowych wyborów do sejmiku województwa podlaskiego. Dzisiejsza prasa podała, że dwa komitety: Samoobrony i Ligi Polskich Rodzin nie złożyły stosownych oświadczeń w ustawowym terminie. "To nieprawda" - dementuje informację Marek Rybnik - "Oświadczenia Ligi Polskich Rodzin i Samoobrony dotarły pocztą kurierską.

Faktycznie, było to już po zamknięciu Biura, ale nie ma to znaczenia, bom termin mijał wczoraj o północy." Teraz białostocka Delegatura Krajowego Biura Wyborczego ma trzy miesiące na sprawdzenie złożonych oświadczeń. W przypadku wykrycia nieprawidłowości oświadczenie zostanie odrzucone, a sprawa zostanie przekazana do prokuratury i Urzędu Skarbowego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę