Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 20.08.2007 - Via Baltica

    Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa i Prezydent Miasta Łomża organizują konferencję poświęconą tematowi:

Via Baltica – system komunikacyjnych rozwiązań na drogach nr 61 i S 8”.

    Gośćmi spotkania będzie Pan Jerzy Doroszkiewicz Dyrektor Generalny Dyrekcji Generalnej Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku, parlamentarzyści województwa podlaskiego, przedstawiciele Ministerstwa Transportu, samorządów Łomży, Ostrołęki, Stawisk, Szczuczyna, Grajewa, Rajgrodu, Ełku, Augustowa, przedstawiciele urzędów.

    W czasie spotkania chcemy poznać zamierzenia rządu oraz GDDK i A w sprawie przyjętych rozwiązań komunikacyjnych w województwie podlaskim, jak również stanowisko samorządów lokalnych i gospodarczych w zakresie dostosowania tych rozwiązań do potrzeb. Mamy nadzieję, że merytoryczna dyskusja pozwoli na wypracowanie wspólnego stanowiska w zakresie dobrych rozwiązań komunikacyjnych, tak aby położenie drogi nr 61 i S 8 mogło sprostać ruchowi nie tylko lokalnemu i regionalnemu, ale i tranzytowemu.

    Zainteresowanych Członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej zapraszamy dnia 5 września 2007 roku do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży przy ul. Stary Rynek 14 ( II piętro)

    W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Prezesem Rady Izby Maciejem Krzysztofem Zajkowskim, telefon 698-66-66-00.


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 

Edyta Gawrych
pon, 20 sierpnia 2007 11:56
Data ostatniej edycji: pon, 20 sierpnia 2007 12:05:55

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę