Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Trwa remont Farnej

Od 3 tygodni trwa remont Ulicy Farnej w Łomży. To efekt akcji pod hasłem “Brukujemy Farną “. jaką prowadzi łomżyńska redakcja Gazety Współczesnej i Urząd Miasta. Już niebawem będzie tam deptak z granitowej kostki z wmurowanym herbem Łomży. Także wszyscy inni, którzy wspomogli finansowo akcję remontu ulicy Farnej będą mieli swoje miejsce w kamiennym pamiętniku. Granitowe płytkę z wyrytym imieniem i nazwiskiem lub nazwą darczyńcy zostaną wmurowane w powierzchnię ulicy. Niestety nie jest ich zbyt wiele - około 20 - mówi Sławomir Kaczyński z Gazety Współczesnej.

Dodajmy, że granitowe tabliczki wymiarach 30 na 40 cm upamiętniają sponsorowanie remontu ulicy Farnej w wysokości 300 złotych, a większe o wymiarach 40 na 60 cm to pamiątka wkładu w wysokości 500 złotych.Prace brukarskie na ulicy Farnej zakończą się w sierpniu. Niewykluczone, że w podobny sposób odnowione zostaną także inne staromiejskie ulice Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę