Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Pijany przyjechał na policję po kolegę

Pijany kierowcy gotowi są jechać praktycznie wszędzie... nawet na policję. Taki właśnie „odważny” trafił sie ostatnio w Grajewie. Mężczyzna w nocy z środy na czwartek przyjechał opel astrą przed tutejszą komendę policji po swojego kolegę. Jego zachowanie, było jednak na tyle odmienne od normalnego, że policjanci poddali go badaniom alkomatem. Wynik badania to 1,92 promila w wydychanym powietrzu.


„Odważny” kierowca, zamiast zabrać kolegę do domu musiał spędzić noc na komendzie, a jeszcze czeka go sąd za prowadzenie samochodu od wpływem alkoholu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę