Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Niszczyciele szli przez miasto

W ciągu jednej nocy, dwóch nastolatków z Łomży, uszkodziło siedem samochodów... Łukasz G. lat 18 i Arkadiusz K. lat 17 wybijali szyby, łamali lusterka i niszczyli lakier na samochodach zaparkowanych przy ulicach Śniadeckiego i Konstytucji 3 Maja w Łomży. Gdy zatrzymali ich policjanci okazało się, ze każdy z nich miał ponad promil alkoholu we krwi.


Nastolatkowe zniszczenie sieli w nocy z poniedziałku na wtorek. Właściciele uszkodzonych samochodów łącznie swoje straty oszacowali na 3 tys 600 zł.
- Obaj nastolatkowie będą mieli przedstawione zarzuty karne, a poza tym mają także pokryć koszty naprawienia uszkodzeń samochodów – podkreśla Krzysztof Leończak rzecznik prasowy łomżyńskiej policji.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę