Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Narew wciąga

Kolejny mężczyzna prawdopodobnie utoną w Narwi. Tym razem do tragedii miało dojść w okolicach wsi Niwkowo pod Wizną. Wczoraj po południu poszukiwania jego ciała rozpoczęli płetwonurkowie z łomżyńskiej jednostki ratownictwa wodnego. Mimo kilkugodzinnej akcji nie odnaleziono topielca. O utonięciu mężczyzny zawiadomił jego kolega kilka minut o godzinie 16. Obaj nad brzegiem rzeki biesiadowali, a ten który utonął miał godzinę wcześniej wejść do rzeki...


Dziś poszukiwania topielca z Niwkowa będą kontynuowane. Jeżeli śmierć mężczyzny zostanie  potwierdzona będzie to już piąta osoba - od czerwca tego roku - pochłonięta przez Narew w okolicach Łomży.
Z danych policji wynika, że najczęstszą przyczyną utonięć jest alkohol. Co drugi z polskich topielców przed wejściem do wody pił alkohol. Specjaliści ostrzegają, że alkohol zaburza ocenę własnych możliwości pływackich, skłania do brawury, osłabia organizm a przede wszystkim za bardzo dodaje odwagi, która zazwyczaj kończy się tragedią.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę