Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

ŁKS bez Makowieckiego

Główne zdjęcie
Jan Makowiecki były trener ŁKS Browar Łomża

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego odwołał z funkcji trenera drugoligowej drużyny Jana Makowieckiego. Do czasu wyboru nowego szkoleniowca jego obowiązki pełnił będzie Grzegorz Lewandowski. To najstarszy zawodnik ŁKS-u

Jan Makowiecki trenerem drużyny ŁKS Browar Łomża był od maja. Zastąpił wówczas Czesława Jakołcewicza, który w połowie wiosennej rundy rozgrywek zrezygnował z pracy w ŁKS-sie  i objął prowadzenie zespołu Wisły Płock.
Pod wodzą Jana Makowieckiego (wiosna i jesień 2007) piłkarze ŁKS-u siedmiokrotnie doznawali porażki, trzy razy remisowali i tylko dwukrotnie wygrywali.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę