Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Od dzisiaj zapłacimy więcej za taksówki w Łomży

Droższy kilometr i rozpoczęcie kursu. Od dzisiaj korporacje taksówkowe w Łomży podnoszą ceny. Jest to pierwsza podwyżka od kilku lat mówią łomżyńscy kierowcy. Powód? Rosnące ceny paliw. Chociaż i tak trzeba przyznać, że łomżyńscy taksówkarze byli wyjątkowo cierpliwi - to jak mówią pierwsza podwyżka od 3 lat. Teraz za kurs zapłacimy więcej - taką decyzję podjęli kierowcy ze wszystkich korporacji - 1 zł 20 groszy za kilometr i 4 zł 50 groszy za rozpoczęcie kursu.

 Nie we wszystkich taksówkach zapłacimy więcej od razu. Kilka dni może potrwać przestawianie kas fiskalnych i taksometrów na nowe stawki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę