Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Oskarżony o przemyt 9 kg narkotyków

34 letni Polak mieszkający tymczasowo w Holandii został oskarżony o próbę przemytu do Polski ponad 9 kilogramów marihuany. 34 letni obywatel Polski pochodzący z okolic Ostrowi Mazowieckiej a mieszkający tymczasowo w Holandii został oskarżony o próbę przywiezienia do Polski ponad 9 kilogramów marihuany. Narkotyki z Belgii do Polski miały być we wrześniu 2002 roku przetransportowane przez dziewczynę rejsowym busem osobowym i przekazane odbiorcy w Ostrowi Mazowieckiej. Towar był ukryty w lampach ogrodowych.

Akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie Prokuratura Okręgowa w Białymstoku skierowała do sądu - poinformował prokurator Jerzy Duniec. Również przeciwko dziewczynie policja prowadziła dochodzenie ale postępowanie zostało umorzone . Mężczyźnie grozi kara do trzech lat więzienia. Od kwietnia przebywa w areszcie.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę