Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

45 lat kapłaństwa biskupa Stanisława Stefanka

Dziś mija 45 rocznica święceń kapłańskich ordynariusza łomżyńskiego ks. bp Stanisława Stefanka. Pasterz diecezji został wyświęcony na kapłana w Towarzystwie Chrystusowym w Poznaniu 28 czerwca 1959 r. Samo Towarzystwo Chrystusowe jest jednym z nielicznych zgromadzeń zakonnych powstałych w Polsce, założone przez Polaka - kard. Augusta Hlonda, prymasa Polski, a celem jest służenie Polakom rozrzuconych po całym świecie.

68 letni dziś biskup łomżyński,doktor teologii, jest członkiem Prezydium Papieskiej Rady Rodziny i Przewodniczącym Rady Episkopatu ds. Rodzin
Bp. Stanisław Stefanek mianowany został Biskupem Łomżyńskim 26 października 1996 r.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę