Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Białostocki IPN oskarża

Pion śledczy IPN w Białymstoku oskarżył trzech byłych milicjantów o przekroczenie uprawnień przy zatrzymaniu działacza "Solidarności" i jego pobicie w czasie internowania 13 grudnia 1981 roku. Przestępstwo to jest traktowane jako zbrodnia komunistyczna.

Oskarżonym grozi do trzech lat więzienia; żaden z nich nie przyznaje się do zarzutów. Akt oskarżenia trafił do Sądu Rejonowego w Białymstoku - poinformował w piątek na konferencji prasowej Zbigniew Kulikowski, szef pionu śledczego białostockiego oddziału IPN.

Do zdarzenia objętego aktem oskarżenia doszło podczas próby wepchnięcia mężczyzny siłą do radiowozu; wcześniej podstępem wywołano go z domu mówiąc, że doszło do włamania do jego piwnicy.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę