Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Rozpoczyna się skup akcji Pepeesu

Zgodnie z ustaleniami walnego zgromadzenia zarząd Pepeesu wezwał do sprzedaży 29,06 proc. (340 tys.) akcji własnych, oferując 270 zł za jedną. Na skup spółka może przeznaczyć do 92 mln zł ze 126 mln zł uzyskanych ze sprzedaży Browaru Łomża.

Przyjmowanie zapisów w wezwaniu potrwa od 12 września do 20 listopada. Ponieważ wcześniej w Pepeesie może dojść do splitu (1 do 100) wezwanie obejmować będzie 34 mln walorów. Za każdy Pepees płacić będzie 2,70 zł. Po wykupieniu akcji spółka zamierza je umorzyć. W przypadku, gdy liczba akcji objętych zapisami będzie większa od liczby określonej w wezwaniu, zastosowana zostanie proporcjonalna redukcja.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę