Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość za www.radio.bialystok.pl

Remont ulicy Wojska Polskiego w Łomży

Drogowcy przystąpili do frezowania asfaltu i likwidowania głębokich kolein na ulicy Wojska Polskiego. To główna ulica tranzytowa z kierunku Ostrołęki i południowej Polski do Suwałk i przejść granicznych. Jak powiedział nam wiceprezydent Łomży Marcin Sroczyński, każdego dnia przejeżdża tędy około 4 tys. tirów i kilka razy więcej aut osobowych.W bardzo krótkim czasie doprowadziły one do tak głębokiej dewastacji nawierzchni, że grozi ona bezpieczeństwu pojazdów i pieszych. Dlatego miasto musiało znaleźć szybko ponad pół miliona złotych na doraźną modernizację.

Prace na ul. Wojska Polskiego obejmują również rondo na Placu Kościuszki. Potrwają co najmniej kilka tygodni. Jutro natomiast - kolejne utrudnienia w Łomży - na ul. Zawadzkiej rozpoczną się główne roboty związane z budową nowego ronda. Ruch ograniczono do 30 km na godzinę, kierowcy proszeni są o zwracanie uwagi na nowe oznakowanie ulic. Od godz. 7.15 do 8.00 należy spodziewać się również utrudnień w rejonie Katedry na ul. Dwornej, Giełczyńskiej, Zawadzkiej, Rondzie Solidarności i Al. Legionów - do granic miasta z powodu przemarszu pielgrzmów biorących udział w 23 Łomżyńskiej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę