Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Puchar prezesa ŁSM dla Kilerów i FC Fabergi

Drużyna Kilerów w grupie średniej i FC Fabregi w grupie najstarszej to zwycięzcy tegorocznej edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W tym roku w rozgrywkach brało udział blisko 250 młodych piłkarzy.


21 drużyn przez trzy tygodnie rywalizowało na boisku Szkoły Podstawowej Nr 10 w Łomży przy ul. Niemcewicza. Turniej rozgrywany był na zawodników w dwóch kategoriach wiekowych (13-15 lat, 16-18 lat). Do powołania trzeciej najmłodszej grupy (12 lat i młodsi) nie doszło ponieważ zgłosiła się tylko jedna drużyna (Orły), którą dołączono do średniaków. Jak podkreślali organizatorzy turnieju, mimo młodego wieku Orły dawały się ostro we znaki przeciwnikom.
W rozegranych w tym tygodniu finałach w grupie średniej Kilerzy w finale pokonali 3 : 1 Łomżę Masters, a w grupie starszej Fabregi 1 : 0 zespół Osiedla Maria.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę