Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Powiat grajewski poręczył dziesięciomilionowy kredyt miejscowemu szpitalowi

Grajewski szpital uratowany przed upadłością. Placówka, która boryka się z problemami finansowymi będzie mogła zaciągnąć kredyt. Rada powiatu zgodziła się poręczyć kredyt w wysokości 10 milionów złotych. Zarząd podpisał właśnie umowę z bankiem. Radni podjęli taką decyzję ponieważ szpital systematycznie spłaca poprzednie wierzytelności - twierdzi starosta grajewski Jarosław Augustowski.

Pożyczkę w wysokości 10 mln 360 tys. złotych dyrekcja placówki przeznaczy na spłatę długów. Na spłatę placówka ma 25 lat. Do tej pory dług szpitala wynosił ponad 20 milionów złotych.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę