Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Z Halandii do Łomży bez medalu, ale z rekordem życiowym

Bez medalu wraca do Łomży Artur Zaczek zawodnik LKS Narew Kurpiewski Łomża, który brał udział w Mistrzostw Europy Juniorów, które zakończyły się wczoraj w holenderskim mieście Hengelo. W biegu na 100 m w swojej serii eliminacyjnej sprinter z Łomży był trzeci, ustanawiając nowy rekord życiowy 10,63s. Niestety w półfinale Artur obiegł już wolniej – 10,73 i zajął dopiero 5 miejsce.


Także pechowo zakończył się dla Artura Zaczka i jego towarzyszy start w finale sztafet 4x100m. Polska sztafeta biegu nie ukończyła, a szkoda bo do finału weszła z najlepszym czasem eliminacji – 40sek 23setne.
Polacy na MEJ zdobyli siedem medali: dwa złote, srebrny i cztery brązowe.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę