Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kondolencje z Łomży

"Z bólem serca przyjmujemy tragiczne wiadomości napływające z Francji i łączymy się z rodzinami ofiar i mieszkańcami województwa zachodniopomorskiego w tych trudnych chwilach" - napisał w specjalnym oświadczeniu prezydent Łomży - Jerzy Brzeziński. Wyrazy żalu i ludzkiej solidarności prezydent przekazał także w imieniu mieszkańców miasta. We wszystkich świątyniach diecezji łomżyńskiej na każdej mszy św. wierni modlili w intencji zmarłych w tragicznym wypadku pod Grenoble, a także wszystkich rannych o szczęśliwy i szybki powrót do zdrowia.

 Na stronie regionalnego portalu internetowego 4 lomza pojawiły się spontaniczne znicze graficzne, zapalne przez internautów z wyrazami współczucia dla rodzin ofiar.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę