Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 08 lutego 2023 napisz DONOS@

Dobry występ Arkadiusza Wojno

Główne zdjęcie
Arkadiusz Wojno

Podczas Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych, które odbyły się w Czeskiej Ostrawie z pośród trójki reprezentantów woj. podlaskiego najlepiej zaprezentował się Arkadiusz Wojno (L.Ł.K.S. „PREFBET ŚNIADOWO”). Pozostała dwójka Ruschewski Mariusz i Bielawska Martyna odpadli w eliminacjach.


Podopieczny trenera Andrzeja Korytkowskiego jechał na Mistrzostwa z 34 wynikiem, a zakończył swój start w półfinale na miejscu 17 ustanawiając swój nowy rekord życiowy 48,76s. – zaledwie o 0,01 sek. gorzej od rekordu województwa podlaskiego w tej kategorii wiekowej.
Jeszcze lepszy występ Arek wraz z kolegami zanotował w sztafecie szwedzkiej 100-200-300-400m. Arek biegł na 400m, a Polacy uzyskali w swojej serii 3, a ogólnie 8 wynik eliminacji 1.54,45, ale niestety zajęli miejsce 9-te ponieważ Hiszpanie pomimo, że mieli gorszy czas (1.56.00) to dzięki temu, że wygrali najsłabszą serię awansowali do finału.
- Szkoda bardzo, że nie ma w kategorii juniorów młodszych Mistrzostw Europy, bo Arek osiągnął 8-my wynik, a sztafeta szwedzka uzyskała najlepszy czas wśród wszystkich europejskich krajów startujących na Mistrzostwach Świata  - podkreśla terner sprintera Andrzej Korytkowski
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę