Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Zjazd absolwentów łomżyńskiej Wety

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina” - to hasło przewodnie zjazdu absolwentów łomżyńskiego Technikum Technologii Żywności, które w tym roku obchodzić będzie JUBILEUSZ 20-lecia istnienia. Dziś szkoła funkcjonuje w ramach Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży. Obchody jubileuszu rozpocznie I Zjazd Absolwentów Technikum Technologii Żywności organizowany w szkole, w dniach 29-30 września 2007 r.

W ciągu minionych 20 lat szkoła wykształciła ponad 1000 absolwentów w różnych specjalizacjach: przetwórstwo mięsa, przetwórstwo mleka, przetwórstwo owoców i warzyw. Technikum Technologii Żywności, a obecnie Technikum Nr 7 w Łomży ze względu na atrakcyjny kierunek kształcenia ciągle rozwija się, a jego absolwenci, zdobywając kolejne stopnie edukacji i doświadczenia, sięgają po najwyższe laury na polu naukowym i zawodowym. I Zjazd Absolwentów stwarza możliwość spotkania się dawnych przyjaciół z Dyrekcją i nauczycielami technikum. Stanie się on okazją do wymiany doświadczeń, pochwalenia się sukcesami i prześledzenia historii szkoły. Trudno nie zauważyć, że w ciągu 20 lat pierwsze w Łomży Technikum Technologii Żywności przeobraziło się w prestiżową szkołę, uznawaną w mieście (II miejsce w rankingu), województwie i kraju.
Wszystkich absolwentów serdecznie zapraszamy na spotkanie po latach i prosimy o pilny kontakt z Biurem Zjazdu: tel. (086) 2162015, lub 2165093, e-mail sekwet@wp.pl, lub osobiście w siedzibie szkoły przy ulicy Stacha Konwy 11.

Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w pracach Komitetu Organizacyjnego oraz prosimy o dostarczenie do szkoły posiadanych pamiątek i zdjęć z okresu nauki w technikum.

Przeczytałeś – przekaż innym !!!

Biuro I Zjazdu Absolwentów TTŻ

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę