Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Rezygnacja dyrektora Zdanowicza

Zygmunt Zdanowicz – wieloletni dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji. Rezygnacja została przyjęta. Dziś oficjalnie podczas zakończenia roku szkolnego pożegnano dyrektora. Zygmunt Zdanowicz był dyrektorem I LO w Łomży nieprzerwanie przez 26 lat. W uroczystości pożegnania dyrektora uczestniczył wiceprezydent Łomży Krzysztof Choiński, który wręczył dyrektorowi przyznaną przez Prezydenta Miasta nagrodę pieniężną wysokości 2000 zł.

I LO w Łomży uważane jest za jedną z najlepszych szkół tego typu w regionie i kraju. Należy do Towarzystwa Szkół Twórczych i Stowarzyszenia Szkół Aktywnych. W tym roku przypada 390 rocznica powstania szkoły.
Od kilku lat przy I LO działa także Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki. Zygmunt Zdanowicz był również dyrektorem także tej placówki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę