Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dilerzy z Wysokiego Mazowieckiego przed sądem

Przed Sądem Okręgowym w Łomży rozpoczął się dziś proces narkotykowych dilerów z okolic Wysokiego Mazowieckiego. Zdaniem prokuratury wprowadzili oni do obiegu znaczne ilości środków odurzających, zarabiając na tym wiele tysięcy złotych. Mają oni od 20-26 lat. Dwóch na rozprawę policyjna eskorta dowiozła z aresztu w Czerwonym Borze. Jeden z nich ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, dlatego poszukując go listem gończym, tę sprawę sąd wyłączył do oddzielnego postępowania. Trójka, która trafiła dziś na ławę oskarżonych łomżyńskiego sądu ma w sumie 19 zarzutów.

Prokurator nie ma wątpliwości, że przez co najmniej rok rozprowadzali na terenie powiatu Wysokie Mazowieckie m.in. haszysz, marihuanę i amfetaminę, także wśród nieletnich. Stawki były bardzo różne - 15 gram amfetaminy to wydatek rzędu 270 złotych, za pół grama marihuany trzeba było dać 15 złotych. Średnio za działkę płacono od 30 do 40 złotych. Mariusz K. początkowo nie przyznawał się do winy, uczynił to dopiero pod koniec śledztwa. Rozpoczęty dziś w Łomży proces rozstrzygnąć ma o losach jednego z kilku gangów narkotykowych unieszkodliwionych w rejonie Wysokiego Mazowieckiego w ostatnich dwóch latach. Kolejna rozprawa – 14 sierpnia.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę