Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Europejska Komisja Petycji za budową dogi przez Łomżę

Zamiast drogi przez Dolinę Rospudy najważniejsza jest budowa drogi alternatywnej przez Łomżę - wynika z raportu Komisji Petycji Parlamentu Europejskiego, przedstawionego dziś w Brukseli. W procesie budowy drogi alternatywnej powinna pomóc Polsce Komisja Europejska, która także powinna pomóc władzom Augustowa w pracach nad poprawą bezpieczeństwa drogi w Augustowie - mówi autor raportu Thijs Berman.

Poinformował on Polskie Radio Białystok, że delegacja unijna zaproponowała burmistrzowi pomoc w przebudowie drogi w Augustowie, on jednak odmówił. Raport podkreśla również niezwykłe walory przyrodnicze Doliny Rospudy i to, że budowa czegokolwiek w tym terenie zniszczy przyrodę. Zapowiedź polskich władz kontynuowania prac budowlanych w Dolinie Rospudy Thijs Berman nazwał prowokacją.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę