Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Mężczyzna w wieku około 30 lat utonął w Narwi

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w okolicach wsi Rybaki w gminie Miastkowo – około 20 km na zachód od Łomży. Wczoraj jego ciała szukali strażacy płetwonurkowie z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, ale bezskutecznie. Dzisiaj akcja ma zostać wznowiona. Jak wyjaśnia dyżurny PSP o utonięciu mężczyzny powiadomili świadkowie zdarzenia, którzy wspólnie z 30-latkiem biesiadowali nad brzegiem rzeki.

Z danych policji wynika, że co drugi z topielców przed wejściem do wody pił alkohol. Tymczasem policjanci ostrzegają, że alkohol zaburza ocenę własnych możliwości pływackich, skłania do brawury, osłabia organizm a przede wszystkim za bardzo dodaje odwagi, która zazwyczaj kończy się tragedią.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę