Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
Bez Ani - ani, ani...

Zlot Anek w Łomży

Tylko dziesięć dni zostało do kolejnego Zlotu Anek w Łomży. W dniu swojej patronki - św. Anny nad Narwią mile widziane będą posiadaczki tego imienia z całego kraju. Jak powiedziała Radiu Białystok inicjatorka przedsięwzięcia, dr Anna Jakubowska - także w tym roku atrakcji i niespodzianek nie zabraknie.

Zlot odbywa się 26 lipca pod hasłem "Bez Ani - ani, ani..." Kameralna początkowo impreza zaczyna się rozrastać. W ubiegłym roku wzięły w niej udział Anki m.in. z Białegostoku (najmłodsza jeszcze na rękach mamusi) oraz Warszawy. Panie zainteresowane udziałem w łomżyńskim spotkaniu Anek mogą zgłosić swój udział za pośrednictwem poczty elektronicznej: madaman@poczta.onet.pl
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę