Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wszyscy mężczyźni, którzy w połowie czerwca zginęli w tragicznym wypadku pod Klukowem byli pijani.

Od 1,2 do 4,4 promila alkoholu we krwi - mieli mężczyźni, którzy zginęli w tragicznym, czerwcowym wypadku, koło Klukowa na drodze Ciechanowiec-Wysokie Mazowieckie. To było najtragiczniejsze zdarzenie drogowe w podlaskiem w tym roku. Opel wypadł z drogi na zakręcie, wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęło pięciu mężczyzn w wieku od 22-53 lat. Samochód był tak zniszczony, że strażacy nie mogli rozpoznać jego marki.

Wynikami badań krwi mężczyzn podróżujących oplem zaskoczeni i przerażeni są sami policjanci. Przypomnę cztery ofiary tego tragicznego wypadku pochodziły z Klukowa. Mieszkańcy tej wsi już dzień po wypadku, mówili, że mężczyźni podobno kupili i pili alkohol na pobliskiej stacji benzynowej. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i nie wsiadanie po pijanemu do samochodu.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę