Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Będą mieli gdzie walczyć

W Łomży powstanie Centrum Sportu Walki. Na potrzeby karateków, judoków, bokserów czy zapaśników na zostać przerobiony stary basen przy ogólniaku na Bernatowicza. Właśnie ratusz ogłosił przetarg na adaptacje pomieszczeń. Wszystko ma być gotowe na wakacje przyszłego roku.


Budowa hali sportowej przy I LO w Łomży, została wpisana do “Wieloletniego Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podlaskiego na lata 2006-2008”. Dzięki inwestycję milionem złotych ma dofinansować ministerstwo sportu. Pieniądze mają pochodzić z funduszy uzyskanych z państwowego hazardu czyli z Totalizatora Sportowego.
Ekipa, która będzie przerabiała stary basen na nowe Centrum Sportów Walki  utworzy tam trzy sale gimnastyczne o powierzchniach 267, 67 i 57 m.kw., wraz z zapleczem - przebieralnie z sanitariatami, magazyny, pokój dla nauczycieli, pomieszczenia gospodarcze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę