Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Kolejki w NFZ

Nawet 10 dni trzeba czekać na otrzymanie tzw. formularza zdrowotnego w podlaskim oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia. W ciągu dnia do Funduszu zgłasza się po kilkaset osób, które zamierzają spędzić urlop w krajach Unii Europejskiej. "Każdy kto na wakacje wybiera się do krajów Wspólnoty powinien wcześniej zgłosić się do nas po odpowiedni formularz. Odkładanie tego na ostatnią chwilę może przysporzyć niepotrzebnych nerwów" - podpowiadają pracownicy NFZ.

Druki z serii "E", w tym tzw. druk turystyczny "E 111" upoważnia do bezpłatnego korzystania z pomocy medycznej w razie wypadku lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Za leczenie planowe trzeba płacić zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym kraju unijnym.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę