Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Nowa fabryka w Grajewie

Po 10 miesiącach budowy w Grajewie ruszył nowy zakład Pfleiderera. Budowa zakładu produkcji płyt MDF pochłonęła ok. 312 mln zł. Zakład został zlokalizowany na terenie podstrefy Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Grajewie, którą utworzono przed dwoma laty ze względu na tę właśnie inwestycję. Docelowe moce nowej fabryki to 250 tys. m sześc. płyty rocznie, a pracę w zakładzie i jego otoczeniu znajdzie kilkaset osób.


Przypomnijmy Pfleiderer Grajewo to sprywatyzowany dawny Zakład Płyt Wiórowych w Grajewie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę