Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Paweł Szabłowski ze wsi Konopki Młode, Zbigniew Klimaszewski z Klimaszy i Alicja Netter z Godlewa Piętaków prowadzą najbezpieczniejsze gospodarstwa rolne w zachodniej części województwa podlaskiego. Oni będą rywalizować o tytuł najbezpieczniejszego gospodarstwa w podlaskiem. Do konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" zgłosiło się ponad 40 rolników z terenu działania Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Zambrowie.

Jury oceniało przede wszystkim ład i porządek w gospodarstwie, stan i wyposażenie maszyn i urządzeń oraz warunki, w jakich hodowane są zwierzęta.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę