Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dwa akty oskarżenia w sprawach szpitalno - położniczych.

Prokuratura łomżyńska zakończyła postępowanie i skierowała do sądów dwa akty oskarżenia w sprawach szpitalno - położniczych. W jednej z nich zarzuty narażenia na utratę życia postawiono lekarce jeżdżącej w pogotowiu ratunkowym i pielęgniarce z izby przyjęć łomżyńskiego szpitala, w drugiej nieumyślne spowodowanie śmierci, lekarce- ginekolog i anastezjologowi - obojgu ze szpitala w Zambrowie.

Oba zdarzenia, które nie wiążą się ze sobą, miały miejsce przed rokiem i oba zakończyły się tragicznie- w Łomży zmarło nowo narodzone dziecko, w Zambrowie, w wyniku wykrwawienia- matka.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę