Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Powiat wysokomazowiecki dołączył od początku lipca do wodnych stref ciszy

Radni powiatowi podjęli uchwałę o zakazie używania sprzętu motorowego na akwenach w powiecie do końca sierpnia. W powiecie wysokomazowieckim nie ma jezior, jednak popularne w ostatnich latach stało się ściganie na skuterach wodnych na Nurcu i zalewie w Ciechanowcu.

Wcześniej strefę ciszy na obszarze całego swojego powiatu ustanowili radni powiatu grajewskiego. Tam co prawda uchwały w sprawie okresowego zakazu używania silników na wodach jezior Rajgrodzkiego i Dręstwo obowiązują już kolejny rok, jednak w tym rozciągnięto ten zakaz także na trzecie jezioro w powiecie- Toczyłowskie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę