Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Dożywocie grozi 29 latkowi z gminy Mały Płock

Główne zdjęcie
fot. archiwum 4lomza.pl

Usiłowanie zabójstwa policjanta zarzuca łomżyńska prokuratura 29-latkowi z gminy Mały Płock, który w lutym najpierw swoim audi uciekał policji ulicami Łomży, a następnie staranował radiowóz blokujący mu przejazd. Został zatrzymany dopiero po przestrzeleniu mu przez policjantów opon, wcześniej jednak zdążył uszkodzić kilka samochodów i spowodować wypadek,którego ofiara leczy się do tej pory.

arzuty stawiane Andrzejowi J., który miał we krwi ponad 2 promile alkoholu, zagrożone są karą od 8 do 15 lub 25 latami pozbawienia wolności, a nawet karą dożywocia.

 

zobacz także:

To on najpierw się napił, a później szalał audi po ulicach Łomży...

Kryminal stary w Łomży

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę