Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc za www.radionadzieja.pl

Artur Zaczek królem sprintu!

Królem sprintu zakończonych wczoraj w Białej Podlaskiej Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce został Artur Zaczek reprezentujący LKS Narew Kurpiewski Łomża.


W ostatnim dniu zawodów podopieczny trenera Jana Kotowskiego zdobył srebrny medal w biegu na 200m ze świetnym czasem 21,58. Był to drugi krążek zdobyty przez Zaczka na tych mistrzostwach, wcześniej nie miał sobie równych na 100m, które wygrał w czasie 10,67. Blisko podium był klubowy kolega Artura Zaczka – Adrian Wiśniewski, który wynikiem 14,96m uplasował sie na 4tej pozycji. Reprezentująca LUKS Prefbet Śniadowo Magdalena Stankiewicz także otarła się o podium w biegu na 800m. Podopieczna Andrzeja Korytkowskiego była czwarta z czasem 2:10,27.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę