Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Socjologia w Jańskim

Nowy kierunek studiów w Łomży. Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży otrzymała uprawnienia do kształcenia studentów na kierunku socjologia. Wprowadzenie nowego kierunku studiów było uwarunkowane ogromnym zapotrzebowaniem i specyfiką ziemi łomżyńskiej - mówi rektor WSZ i P im.Jańskiego w Łomży Waldemar Pędziński. Łomżyńska socjologia będzie prowadzona przez wybitnych specjalistów i uczonych z uczelni warszawskich, lubelskich i białostockich.

W Łomży, obok profilu ogólnego, socjologia będzie wykładana w ramach dwóch specjalności:
socjologia rynku i gospodarki oraz socjologia rozwoju regionalnego. Studenci będą kształcić się w 3-letnim cyklu licencjackim. Dwuletnie studia magisterskie będą potem mogli ukończyć na wybranej uczelni w Polsce lub dowolnym kraju unii europejskiej. Dodajmy, że do tej pory już 10 osób złożyło dokumenty na ten kierunek.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę