Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Dziś wyniki rekrutacji do ogólniaków, techników i zawodówek

Punktualnie o godz. 15 w szkołach ponadgimnazjalnych zostaną wywieszone listy przyjętych. Podczas elektronicznego naboru gimnazjaliści wybierali trzy szkoły. Jeżeli nie dostaną się do tej pierwszego wyboru, ich dane zostaną przekazane do szkoły drugiego lub trzeciego wyboru. O tym, czy kandydaci zobaczą swoje nazwiska na liście przyjętych, decyduje m.in. ilość punktów, jakie młodzież zdobyła na egzaminach gimnazjalnych.


W szkołach pojawi się dziś pięć różnych list. Pierwsza to Lista kandydatów przyjętych i tu za dużo nie trzeba tłumaczyć. To nazwiska szczęśliwców, którzy dostali się tam gdzie chcieli. Obok będzie Lista kandydatów przesuniętych, która będzie zawierała nazwiska  tych którzy nie dostali się do szkoły pierwszego wyboru, ale zostali przydzieleni do oddziału w innej szkole. Do niej powinni dostarczyć oryginały świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.Trzecią ważna listą będzie Lista kandydatów nieprzyjętych - ci kandydaci mogą szukać swojego miejsca w naborze uzupełniającym. O tym gdzie on się odbędzie dowiedzą się z listy czwartej - listy wolnych miejsc w szkołach.
Poza tym będą także Lista kandydatów nieuwzględnionych na niej znajda się uczniowie, którzy nie uzyskali promocji w ostatniej klasie gimnazjum lub zrezygnowali ze zdawania do szkoły objętej systemem. Do tej grupy należą tez osoby, które złożyły podanie w szkole objętej systemem, ale nie dostarczyły w terminie świadectwa i zaświadczenia.

Dodajmy, że nabór dodatkowy odbędzie się w przyszłym tygodniu.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę