Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Strajk lekarzy będzie trwał nadal...

Lekarze z łomżyńskiego szpitala nie przerwą strajku... Jak twierdzą dyrektor szpitala nie zagwarantował im, że wszyscy strajkujący będą mogli podpisać kontrakty, które mają zastąpić umowy o pracę. Strajkujący nie wykluczają, że w przyszłym tygodniu możne nastąpić zmiana formy protestu, ale na razie nie wiadomo w którą stronę to mogłoby pójść...

Tymczasem dyrektor szpitala Marian Jaszewski zapowiada szybkie rozpisanie otwartych kontraktów medycznych dla lekarzy, którzy chcieliby leczyć w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę