Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Prefbet na fali

Główne zdjęcie
Arkadiusz Wojno trener Andrzej Korytkowski i Magdalena Stankiewicz

Po ostatnich kilku startach zawodnicy „PREFBETU ŚNIADOWO” mają znów się czym pochwalić. Na mitingu ogólnopolskim w Poznaniu (16.06.2007r.) Arkadiusz Wojno wygrał bieg juniorów młodszych na 400m z nowym rekordem życiowym 49.05s. W kolejnym mitingu Arek potwierdził swoją wysoką dyspozycję uzyskując podczas memoriału im. Edwarda listowa we Wrocławiu (22.06.2007r.) 49.07s.

Justyna Kijek
Justyna Kijek
Trener A. Korytkowski i D. Chyliński
Trener A. Korytkowski i D. Chyliński
Na tych samych zawodach Magdalena Stankiewicz ustanowiła rekord życiowy będący jednocześnie rekordem woj. podlaskiego na 800 Juniorek 2.08,31.
Natomiast Daniel Chyliński podczas tego mitingu uzyskał najlepszy wynik zawodów spośród juniorów młodszych 1.55,54.
    Kolejny start naszych zawodników to mistrzostwa Warszawy Juniorów młodszych (24.06.2007r.) Na kameralnym stadionie „Orła” Warszawa uzyskaliśmy kilka dobrych wyników:
pchnięcie kulą Popławska Agnieszka 11.23
400 ppł        Piotrowska Justyna     68.23 (rek. ż.)
200m        Olszewski Paweł          22.53
200m        Baczewski Krzysztof   23.17 (rek. ż.)
800m        Chyliński Daniel        1.53.09 (rek. ż.)
Szczególnie na duże słowa uznania zasługuje Daniel Chyliński junior młodszy, który mimo, iż na starcie został „zamknięty” to ciągle walczył, przesuwał się do przodu i na mecie zameldował się na 3 miejscu za dwoma seniorami. Dzięki swojej ambicji i dobremu przygotowaniu uzyskał bardzo dobry wynik  1.53.09s., który jest nowym rekordem woj. podlaskiego juniorów młodszych poprawionym o 0.92 sek. Rezultat ten w tym roku jest obecnie drugim  w kraju (0.36sek. do 1 miejsca).

Oprócz startów na bieżni nasi zawodnicy nie zapominają o biegach ulicznych i przełajowych. W minioną niedzielę rozegrany został w Małkini cross o Puchar Burmistrza na dystansie 5,5km. Wśród kilkudziesięciu startujących bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy L.U.K.S. „PREFBET” ŚNIADOWO, którzy w biegach głównych kobiet jak i mężczyzn zajęli pierwsze miejsca. Zwycięzcą biegu mężczyzn został Przemysław Dąbkowski, a pierwsze dwa miejsca w biegu kobiet zdobyły 1m - Justyna Kijek i 2m - Anna Pruszkowska.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę