Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

„10 groszy” z puszki piwa dało 40 tys zł ŁKS-owi

Główne zdjęcie
Prezes Browaru Łomża wręcza symboliczny czek Prezesowi ŁKS Browar Łomża Stanisławowi Kaseji

Symboliczny czek na kwotę 40 tys zł przekazał Andrzej Rutkowski wiceprezes Browaru Łomża Stanisławowi Kasei prezesowi ŁKS Łomża. Taka kwota uzbierała się z „10 groszy” które Browar odkładał od sprzedaży specjalnych puszek piwa. To jednak nie jedyne pieniądz, które ŁKS otrzymał dziś od swojego głównego sponsora. Zarząd Browaru Łomża zdecydował o przekazaniu na klub specjalnej premii za utrzymanie II ligi – to kolejne 30 tys zł.

Jak podkreślał Andrzej Rutkowski wiceprezes Browaru Łomża – drużyna ŁKS Browar Łomża utrzymując się na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy spełniła wszystkie oczekiwania sponsora.  Browar Łomża jest na tyle zadowolony, że już decydowano o przedłużeniu umowy sponsorskiej na kolejny sezon i będzie ona jeszcze lepsza dla drużyny.
-  Mogę powiedzieć, że znacznie wzrosną nasze nakłady na drużynę – mówił prezes Rutkowski unikając odpowiedzi ile wynosi kontrakt. - Znacznie w tym wypadku wynosi 60% - dodał jedynie Rutkowski.

Radości z  czeków i zapowiedzi wzrostu nakładów na drugoligową drużynę Łomży nie ukrywał prezes ŁKS-u Stanisław Kaseja.
- Pieniądze z Browaru pozwolą nam w miarę zbilansować I półrocze – mówił Kaseja.
Dodawał także, że klub przyjął założenie, że w II półroczu jego budżet będzie o 25% wyższy niż w pierwszym i że ma nadzieję, iż uda się to osiągnąć.

Obaj prezesi zgodzili się, że akcja „10 groszy” zakończyła się sukcesem i że powinna zostać powtórzona. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę