Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

To już wakacje

Główne zdjęcie
wakacje

Dziś oficjalnie kończy się rok szkolny 2006/2007 i zaczynają wakacje. W Łomży naukę w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich kończy niemal 12,5 tys dzieci i młodzieży. Od jutra wakacją przerwę zaczynają również nauczyciele. Tych w łomżyńskich szkołach jest blisko tysiąc.

wakacje
wakacje
Pani Barbara Grądzka prowadzi ostatnią lekcję w klasie IIc SP4 przed wakacjami
Pani Barbara Grądzka prowadzi ostatnią lekcję w klasie IIc SP4 przed wakacjami
Z danych Urzędu Miejskiego w Łomży wynika, że w wakacje poza miasto, na zorganizowany wypoczynek, wyjedzie co czwarty uczeń. Obozy i kolonie przygotowały głównie działące przy szkołach kluby sportowe. Dzieci pojadą m.in. do Augustowa, Rajgrodu, Pisza, Giżycka czy Szklarskiej Poręby. Komenda Hufca ZHP w Łomży zabiera młodzież do Nowego Młyna, Suchej Rzeczki i Kielc. Łomżyńska Caritas przygotowała kolonie w Popowie i Urlach. Bogatą ofertę kolonijną przygotowała też, jak co roku, parafia Krzyża Św. w Łomży. Dzieci, w ramach „Wakacji z Panem Bogiem” pojadą do Augustowa i Białego Dunajca. Na obóz parafialny zabiera młodych ludzi parafia pw. św. Andrzeja Boboli. 50 osób będzie wypoczywało w Stegnie, w Jantarze i Stasikówce.

Pozostali, albo sami – rodzinnie - sobie coś zroganizuzją, albo będą mogli skorzystać z wakacyjnej oferty na miejscu. Będą rozgrwki i turnieje piłki nożnej i koszykówki, kapielisko, półkolonie w parafiach Krzyża Świętego i św. Andrzeja Boboli, a także zajęcia wokalne, teatralne i plastyczne w MDK-DŚT.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę