Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Medale łomżyńskich lekkoatletów w finale „Czwartków”

Po raz trzynasty na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie rozegrano Ogólnopolski Finał „Czwartków Lekkoatletycznych” dla dzieci i młodzieży w wieku 11,12 i 13 lat. Finał jest podsumowaniem startu dzieci w zawodach lekkoatletycznych w okresie wrzesień - październik 2006 r., oraz kwiecień, maj 2007 r. Wśród ponad 2500 młodych lekkoatletów z 58 miast było także ponad 100 zawodników z Łomży.

W skoku w dal, wśród piątoklasistów, brązowy medal wywalczył Bartosz Mucharski ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży, który uzyskał 4,89 m.
Także trzecie miejsce, ale w skoku wzwyż zajął Krystian Karwowski. Czwartoklasista łomżyńskiej „piątki” uzyskał wynikiem 130 cm.
W klasyfikacji medalowej Łomża uplasowała się na 20. pozycji.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę