Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Udane staże innowacyjne

Główne zdjęcie
wręczenie dyplomów

Dziś oficjalnie zakończono pierwszą edycję staży innowacyjnych realizowanych ze środków EFS przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Łomży. Uroczystość odbyła się w auli WSZiP im.B.Jańskiego. Jak mówił prezes ARR Sławomir Szulc: projekt miał swoje choroby wieku dziecięcego, ale osiągnął zakładany rezultat. - Europa stawia na innowacje i taka jest droga rozwoju również tu w regionie łomżyńskim - podkreślał prezes Szulc.

Michał Piskorz - kanclerz WSZiP w Łomży gospodarz spotkania
Michał Piskorz - kanclerz WSZiP w Łomży gospodarz spotkania
Sławomir Szulc - Prezes Agencji Rozwoju Regionalnego w Łomży
Sławomir Szulc - Prezes Agencji Rozwoju Regionalnego w Łomży
dr Zbigniew Piotrowski
dr Zbigniew Piotrowski
Prezes ARR Sławomir Szulc mówił o trzech przyczynach, które skłoniły Agencję do zainteresowania się projektem.
- Zaobserwowaliśmy, że dużo osób wykształconych wyjeżdża z Łomży ze względu na brak możliwości rozwoju. Staże owe miały zachęcić ich do kariery na miejscu - mówił Szulc.
Prezes ARR dodawał, że założeniem programu było skonsolidowanie środowisk naukowych i gospodarczych. -Chcielismy powiązać przedsiębiorstwa, szkoły i absolwentów, no i udzielić realnej pomocy przedsiębiorcom - podkreślał.

W trakcie podsumowania wykład na temat innowacji i innowacyjności wygłosił dr Zbigniew Piotrowski, główny pomysłodawca, a obecnie dziekan w WSZiP im. B.Jańskiego w Łomży. Teoretyczne i praktyczne aspekty programu staże innowacyjne, znalazły się także w wydanej na zakończnie I edycji programu broszurzepod redakcją dra. iotrowskiego. Wydawnictwo to jest bezpłatnie kolportowane przez Agencję Rozwoju Regionalnego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę